PRODÁVAT DROGERII NÁS BAVÍ!

Společnost ROSSMANN, spol. s.r.o. působí na českém trhu od května 1994. V současné době společnost provozuje 135 prodejen v celé ČR. Prodejny ROSSMANN s drogistickým zbožím v České republice vykazují stejně vysoký standard po všech stránkách jako prodejny v Německu, Polsku, Maďarsku, Turecku i Albánii.

Společnost ROSSMANN s. r. o. přijme do svého týmu:

OBLASTNÍ MANAŽER/KA pro Brno a okolí

Hledáme vhodného kandidáta-kandidátku na pozici OBLASTNÍ MANAŽER/KA pro oblast Brno a okolí z důvodu rozšíření týmu.

Oblastní manažer/ka zodpovídá za dosažení prodejních cílů na prodejnách ve svěřeném regionu. Aktivně vede personál prodejen. Komunikuje se všemi dotčenými odděleními napříč společností.

Nástup od 1.1.2020 nebo dle dohody.

CO VÁS ČEKÁ:

  • odpovědnost za kompletní chod prodejen ve svěřeném regionu
  • aktivní vedení vedoucích prodejen a jejich podpora
  • spoluzodpovědnost za personální obsazení a dohled nad zaškolením personálu prodejen
  • zodpovědnost za zajištění ekonomické výkonnosti prodejen ve svém regionu
  • kontrola plnění firemních předpisů a aktivní vyžadování jejich dodržování
  • aktivní komunikace s týmem oblastních manažerů

CO POŽADUJEME:

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • zkušenost s prací v maloobchodě na vedoucí pozici min. 2 roky
  • komunikační a organizační schopnosti
  • aktivní přístup k plnění svěřených úkolů s orientací na dosažení cíle
  • časovou a místní flexibilitu
  • spolehlivost, pečlivost, pracovitost a velmi dobré vystupování
  • motivaci získávat nové informace a zkušenosti
  • uživatelskou znalost práce na PC (Excel, Word, PWP,…)
  • základní znalost AJ nebo NJ výhodou
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič-ka

CO NABÍZÍME:

  • zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • možnost osobního a profesního růstu
  • samostatnou a odpovědnou práci
  • platové podmínky odpovídající dané pozici včetně bonusového systému
  • služební vozidlo i k soukromým účelům

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní), Němčina (základní)

Zadavatel

ROSSMANN, spol.s r.o.

Kontakt

Źaneta Kynclová