Společnost ROSSMANN, spol. s r. o. působí na českém trhu od května 1994. V současné době společnost provozuje více než 140 prodejen v celé ČR. Prodejny ROSSMANN s drogistickým zbožím v České republice, vykazují stejně vysoký standard po všech stránkách jako prodejny v Německu, Polsku, Maďarsku, Turecku, Albánii, Kosovu i Španělsku.

Společnost ROSSMANN s. r. o. přijme do svého týmu:

Finanční účetní (ž/m)

Rádi přivítáme pracovitého kolegu, který je pečlivý, zodpovědný a vyhovuje mu rutinní práce. Kolegu, který je schopný samostatně plnit svou svěřenou agendu a úkoly.

Pracovní náplň:

Agenda nájemních smluv (v současné době máme 141 prodejen, všech se týkají nájemní smlouvy):

  • Účtování přijatých faktur za nájemné
  • Komunikace s pronajímateli ohledně fakturace nájemného
  • Časové rozlišení nájemného
  • Dohadné položky
  • Propočet obratového nájemného
  • Budgeting, forecasting nájemného

Vedení pokladny a účtování pokladních dokladů (zejména drobná vydání, do 10 operací měsíčně)

Tvorba podkladů pro mzdovou účtárnu:

  • Výpočet cestovních náhrad včetně tvorby podkladu pro silniční daň
  • Zpracování údajů z knih jízd

Evidence a účtování stravenek a dárkových karet

  • 1x měsíčně on-line vytvoření objednávky na základě podkladů ze mzdové účtárny a následné zaúčtování

Jedná se tedy o výseč účetní agendy. Tato část agendy je velmi zodpovědná a komplexní, zejména část nájemních smluv.

Pro tuto práci potřebujete:

  • vzdělání ekonomického směru
  • znalost podvojného účetnictví
  • praxi v účetnictví na obdobné pozici (zejména s přijatými fakturami za služby a časovým rozlišením) minimálně 3 roky
  • zkušenosti s nájemními smlouvami výhodou
  • dobrou znalost práce na počítači (zejména MS Excel – základní funkce) a kladný vztah k číslům
  • schopnost plánovat si činnosti tak, aby vše bylo hotovo v řádném termínu
  • základní znalost angličtiny (hlavně čtená, psaná: email, některé nájemní smlouvy)

Co vám můžeme nabídnout:

  • důkladné zaškolení, protože společně toho dokážeme víc
  • příjemné a moderní pracovní prostředí v lokalitě Pankrác
  • skvělý tým, od kterého se můžete spoustu věcí naučit
  • super vedoucího, který Vás zaučí a podpoří
  • zázemí mezinárodní společnosti (největší koncern health & beatu A. S. Watson)
  • chutnou kávu nebo čaj v rámci občerstvení na pracovišti

Na začátku Vám nabízíme roční smlouvu.
V případě oboustranné spokojenosti po roce automaticky přecházíme na dobu neurčitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na Pankráci 1683/127, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

ROSSMANN, spol.s r.o.

Kontakt

Lucie Pavlicová
Na Pankráci 1683/127
140 00  Praha 4
Česká republika