Společnost ROSSMANN, spol. s r. o. působí na českém trhu od května 1994. V současné době společnost provozuje více než 150 prodejen v celé ČR. Prodejny ROSSMANN s drogistickým zbožím v České republice, vykazují stejně vysoký standard po všech stránkách jako prodejny v Německu, Polsku, Maďarsku, Turecku, Albánii, Kosovu i Španělsku.

Společnost ROSSMANN s. r. o. přijme do svého týmu:

Administrativní podpora oddělení Revize (ž/m)

Požadujeme:

  • výbornou znalost práce na PC (nástroje MS Office, Office 365)
  • organizační schopnosti, pečlivost a strukturované myšlení
  • schopnost jasně formulovat vyjádření, kultivovaný písemný i verbální projev
  • spolehlivost, podpis Dohody o mlčenlivosti

Pracovní náplň:

  • správa Datové schránky společnosti, přehled a evidence vyřizování spisů
  • příprava podkladů pro odbavení policejních a správních dožádání, zejména uplatnění náhrad škody za pachateli trestné činnosti
  • evidence trestních a škodních kauz, monitoring správních rozhodnutí, nabytí právní moci
  • monitoring úhrad, příprava podkladů pro prodej pohledávek za pachateli trestné činnosti

Administrativní podpora revizního oddělení v:

  • přípravě podkladů, vedení evidencí – klíčový systém, CCTV, EZS, smluvní agendy Revizního oddělení
  • podpora oddělení Revize a oddělení Prodeje – příprava a distribuce reportů

Nabízíme:

  • spolupráce formou DPČ
  • časová náročnost 20 h/t
  • v případě oboustranné spokojenosti možnost HPP na částečný nebo plný úvazek

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na Pankráci 1683/127, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 1. 2022 do 30. 6. 2022

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Zadavatel

ROSSMANN, spol.s r.o.

Kontakt

Lucie Pavlicová
Na Pankráci 1683/127
140 00  Praha 4
Česká republika